Kalendárium akcí
Doporučujeme #kulturní akce
AUDIOWALK - HALÓ? SLYŠÍME SE?
Hlas vypravěčky vám nabídne příběh, který se s každým dalším zastavením postupně vynořuje před očima a odkrývá hrozivou pravdu. Vše je totiž jinak a vy nejste jen posluchači. Jde o mnohem víc a hlavně o čas! Jste připraveni zachránit svět? Tak se dlouho nerozmýšlejte a vyražte na cestu…
Začátek na pokladně Labyrintu Divadla Drak po načtení QR kódu.
Na audiowalk můžete vyrazit v otevírací době Labyrintu o víkendu, ve svátek a v době školních prázdnin mezi 10.00 – 15.00.
Audiowalk je vhodný pro jednotlivce nebo pro maximálně pětičlenné skupiny.
K výpravě je zapotřebí chytrý telefon s přístupem k internetu a sluchátka.
Délka audiowalku je cca 2 hodiny.
Cena 100 Kč / osoba.
Doporučený věk 13+.
Účinkující a tvůrci
Hlasem provází: Rozálie Fidlerová
Dále zazní: Veronika Hovorková, Šimon Jarkovský, Petr Vrběcký, Klára Fidlerová, Jan Tomáš a Dominik Linka
Tvůrčí tým: Alžběta Prašivková, Magdaléna Michalcová, Morgana Kostincová, Šárka Hanzalová, Šimon Jarkovský, Tomáš Jedlička, Veronika Horáková, Veronika Hovorková
Námět, scénář, režie: Barbora Kamenická Pokorná, Jana Nechvátalová
Zvuk a zvukový design: Jan Tomáš
Produkce: Barbora Kalinová
Technická spolupráce: Victory Studio
Projekt je realizován za podpory Královéhradeckého kraje a Statutárního města Hradec Králové.
Všichni dobří rodáci
BEDŘICH HONZÁK
Muž, který se velmi zasloužil o hradecké zdravotnictví, měl v podstatě životní dráhu narýsovanou předem.
FILIP OBERLÄNDER
Vyměnit život v zapadlém podkrkonošském městečku za splněná klukovská dobrodružství chce nejen odvahu, ale hlavně peníze.
Tiskové zprávy
Vánoční book market v GMU nabídne pestrou škálu publikací a autorské tvorby
Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) chystá ve spolupráci s galeriemi, muzei, nakladateli a tvůrci z východních Čech druhý ročník Vánočního book marketu. Akce se uskuteční v pátek 12. prosince od 14:00 do 20:00 ve foyer GMU. Vstup do všech výstavních prostor galerie bude po celý den zdarma.
Vánoce už klepou na dveře a vám ještě chybí poslední dárky, které potěší vaše blízké? Možná na vás čekají u nás v Divadle Drak! Stačí si jen vybrat.
Všechny dárky můžete zakoupit až do 21. 12. 2025 v otevírací době na pokladně Divadla Drak a Galerie Labyrint. Dárkové poukazy a Zavěšenou vstupenku lze pořídit také elektronicky na našem e-shopu.
Klicperovo divadlo chystá nového Cyrana
Třetí letošní premiérou Klicperova divadla bude Cyrano, nová autorská úprava slavné hry Edmonda Rostanda.




















































