Kalendárium akcí
Doporučujeme #kulturní akce
SBORMISTR
Svět dospívajících zpěvaček, prestižní koncerty a turné po vysněné Americe, to je proslulý dívčí sbor, do nějž se na začátku 90. let touží dostat i třináctiletá Karolína (Kateřina Falbrová). Během přelomové sezóny se musí vyrovnat s nadanými konkurentkami včetně své starší sestry Lucie (Maya Kintera) a získat si respekt obdivovaného sbormistra (Juraj Loj). Křehké našlapování okolo tvůrčího vztahu s autoritou, jejíž metody není Karolína schopna dohlédnout, se může ale snadno vymknout.
Všichni dobří rodáci
BEDŘICH HONZÁK
Muž, který se velmi zasloužil o hradecké zdravotnictví, měl v podstatě životní dráhu narýsovanou předem.
FILIP OBERLÄNDER
Vyměnit život v zapadlém podkrkonošském městečku za splněná klukovská dobrodružství chce nejen odvahu, ale hlavně peníze.
Tiskové zprávy
Vánoce už klepou na dveře a vám ještě chybí poslední dárky, které potěší vaše blízké? Možná na vás čekají u nás v Divadle Drak! Stačí si jen vybrat.
Všechny dárky můžete zakoupit až do 21. 12. 2025 v otevírací době na pokladně Divadla Drak a Galerie Labyrint. Dárkové poukazy a Zavěšenou vstupenku lze pořídit také elektronicky na našem e-shopu.
Klicperovo divadlo chystá nového Cyrana
Třetí letošní premiérou Klicperova divadla bude Cyrano, nová autorská úprava slavné hry Edmonda Rostanda.
Jiří Habart designovaným šéfdirigentem Filharmonie Hradec Králové
Filharmonii Hradec Králové čeká v příštím roce významná změna. Po osmiletém působení Švýcara Kaspara Zehndera stane od sezóny 2026/2027 na pozici šéfdirigenta český umělec Jiří Habart.
foto by Hanz Sedlar
Kalendárium akcí
Copyright © 2025, kulturahradec.cz. All Rights Reserved.




















































