Kalendárium akcí
Doporučujeme #kulturní akce
HUDBA HARRYHO POTTERA PŘI SVÍČKÁCH
Nenechte si ujít večer plný magické hudby, kde zazní ty nejznámější melodie a písně ze všech filmů Harryho Pottera. Světlo stovky svíček vytvoří nezapomenutelnou atmosféru koncertu.
Program v jedinečném klavírním provedení představuje výběr filmových skladeb od pětinásobného oscarového skladatele Johna Williamse společně s díly Patricka Doyla, Nicolase Hoopera a Alexandra Desplata, držitele Oscara, a nabízí to nejlepší z hudby Harryho Pottera.
Tento magický koncert nabídne víc než jen hudbu; stovky svíček rozzáří prostor a přidají na tajemné atmosféře plné mystiky a kouzel.
Můžete se těšit na známé melodie a písně z filmů Harryho Pottera, upravené pro klavírní koncert a to v podání předního českého klavíristy Alexandra Starého.
V rámci Evropské tour alternují také: František Panáček a Lucie Kubátová.
Akce je přístupná od 12 let. Každý účastník musí předložit platnou vstupenku zakoupenou výhradně v síti smsticket.
https://www.smsticket.cz/vstupenky/60825-hudba-harryho-pottera-pri-svickach-hradec-kralove-petrof-gallery-hradec-kralove
Všichni dobří rodáci
BEDŘICH HONZÁK
Muž, který se velmi zasloužil o hradecké zdravotnictví, měl v podstatě životní dráhu narýsovanou předem.
FILIP OBERLÄNDER
Vyměnit život v zapadlém podkrkonošském městečku za splněná klukovská dobrodružství chce nejen odvahu, ale hlavně peníze.
Tiskové zprávy
Film 9 milionů barev o přátelství masožravé krevety a slepé rybky objel svět, v Čechách bude poprvé k vidění s koncertem Floex Ensemble
Animovaný podmořský muzikál 9 milionů barev, který vznikl v česko-norsko-německé koprodukci, se v České republice poprvé představí v rámci speciální předpremiéry spojené s koncertem Floex Ensemble.
Vánoční book market v GMU nabídne pestrou škálu publikací a autorské tvorby
Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) chystá ve spolupráci s galeriemi, muzei, nakladateli a tvůrci z východních Čech druhý ročník Vánočního book marketu. Akce se uskuteční v pátek 12. prosince od 14:00 do 20:00 ve foyer GMU. Vstup do všech výstavních prostor galerie bude po celý den zdarma.
Vánoce už klepou na dveře a vám ještě chybí poslední dárky, které potěší vaše blízké? Možná na vás čekají u nás v Divadle Drak! Stačí si jen vybrat.
Všechny dárky můžete zakoupit až do 21. 12. 2025 v otevírací době na pokladně Divadla Drak a Galerie Labyrint. Dárkové poukazy a Zavěšenou vstupenku lze pořídit také elektronicky na našem e-shopu.





















































