Kalendárium akcí
Doporučujeme #kulturní akce
BLBEC K VEČEŘI
režie: Jiří Menzel
produkce: divadlo BEZ ZÁBRADLÍ
hrají: Václav Vydra, Rudolf Hrušínský, Josef Carda, Zdeněk Žák nebo Petr Pospíchal, Jana Boušková nebo Hana Heřmánková a Jana Švandová nebo Vlasta Žehrová
Při srážce s blbcem se může rozsvítit i tzv. "inteligentovi". Přesto si raději dvakrát rozmyslete, než někoho prohlásíte za blbce. Může se vám stát, tak jako v této bláznivé komedii, že se na váš účet bude bavit někdo jiný.
Uvádí Agentura Židek
Všichni dobří rodáci
BEDŘICH HONZÁK
Muž, který se velmi zasloužil o hradecké zdravotnictví, měl v podstatě životní dráhu narýsovanou předem.
FILIP OBERLÄNDER
Vyměnit život v zapadlém podkrkonošském městečku za splněná klukovská dobrodružství chce nejen odvahu, ale hlavně peníze.
Tiskové zprávy
Film 9 milionů barev o přátelství masožravé krevety a slepé rybky objel svět, v Čechách bude poprvé k vidění s koncertem Floex Ensemble
Animovaný podmořský muzikál 9 milionů barev, který vznikl v česko-norsko-německé koprodukci, se v České republice poprvé představí v rámci speciální předpremiéry spojené s koncertem Floex Ensemble.
Vánoční book market v GMU nabídne pestrou škálu publikací a autorské tvorby
Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) chystá ve spolupráci s galeriemi, muzei, nakladateli a tvůrci z východních Čech druhý ročník Vánočního book marketu. Akce se uskuteční v pátek 12. prosince od 14:00 do 20:00 ve foyer GMU. Vstup do všech výstavních prostor galerie bude po celý den zdarma.
Vánoce už klepou na dveře a vám ještě chybí poslední dárky, které potěší vaše blízké? Možná na vás čekají u nás v Divadle Drak! Stačí si jen vybrat.
Všechny dárky můžete zakoupit až do 21. 12. 2025 v otevírací době na pokladně Divadla Drak a Galerie Labyrint. Dárkové poukazy a Zavěšenou vstupenku lze pořídit také elektronicky na našem e-shopu.




















































