Kalendárium akcí
Doporučujeme #kulturní akce
7 PÁDŮ HONZY DĚDKA
Populární talk show poprvé zamíří do Hradec Králové. Zažijte na vlastní kůži atmosféru 7 pádů a nahlédněte pod pokličku toho, jak vzniká tento zábavný pořad.
Můžete se těšit na 90 minut příjemné zábavy a zajímavých rozhovorů "o všem a pro všechny” s dvěma hvězdnými hosty. O 7 pádech Honzy Dědka. Pořad vznikl počátkem roku 2011 a do dnešního dne se v něm již vystřídalo na 600 hvězdných hostů. Rozhovory vedené publicistou Honzou Dědkem se ještě před uvedením na televizní obrazovky staly doslova fenoménem na YouTube, kde mají dnes k 77 miliónům zhlédnutí a 129 000 diváků pořad pravidelně odebírá! K televizním divákům talkshow poprvé promluvila v závěru jara 2020, kdy ji do svého pravidelného programu zařadila televize Prima. A úspěch nenechal na sebe dlouho čekat ani zde - během jediné sezóny se z ní na této stanici stal jeden z nejsledovanějších pořadů domácí tvorby, který každý týden přiláká k televizním obrazovkách kolem půl miliónu diváků. Jako jediný televizní nováček pak pořad získal prostor i v hlavním vysílacím čase na Silvestra 2020, kdy jej sledovalo přes 700 000 lidí a letošních 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka s Třemi tygry se stalo nejsledovanějším pořadem Prima TV daného večera. Za moderaci talkshow i jeho předchozí novinářskou kariéru, během které udělal na tři a půl tisíce rozhovorů, byl Honza Dědek letos redakcí iDnes vyhlášen osobností roku ("Zpovědníkem")
Můžete se těšit na 90 minut příjemné zábavy a zajímavých rozhovorů "o všem a pro všechny.
Vstupenky zakoupíte na https://www.smsticket.cz/vstupenky/64763-7-padu-honzy-dedka-kongresove-centrum-aldis-hradec-kralove-honza-dedek
Všichni dobří rodáci
VLADIMÍR SVATÝ
Inovátor, jehož nápady vynesly státu miliony v devízách, byl za totality odměněn zvláštně. Sebrali mu továrnu, zavřeli ho, buzerovali, za úžasné vynálezy dostal jedinou korunu.
JIŘÍ STANISLAV GUTH-JARKOVSKÝ
Nejslušnější ze všech slušných občanů Heřmanova Městce spatřil světlo světa 23. ledna 1861.
Tiskové zprávy
Měsíční kulturní přehled HKVS 2/2026
ÚNOROVÝ PROGRAM akcí, který pořádá nebo se na jejich uskutečnění významně podílí Hradecká kulturní a vzdělávací společnost, s.r.o. (dále jen HKVS)
Národní poklad na fasádě hradeckého muzea.
Mnozí Hradečáci si kladou otázku, proč byl vůbec příběh Libuše promítán právě na budovu muzea u příležitosti významného výročí města.
Inscenace TOUT | RIEN v rámci festivalu CIRKOPOLIS zavítá i do Divadla Drak
Mezinárodní festival nového cirkusu CIRKOPOLIS letos dorazí i do Divadla Drak a my vás srdečně zveme na jedinečné představení TOUT | RIEN

















































